1. Strona główna
  2. Zabezpieczanie i czyszczenie posadzek i podłóg

Zabezpieczanie i czyszczenie posadzek i podłóg

Prowadzimy kompleksowe prace mające na celu przywrócenie estetycznego wyglądu i usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń na podłogach i posadzkach. Czyścimy i zabezpieczamy powierzchnie płaskie na parkingach podziemnych, w halach magazynowych, sklepach wielkopowierzchniowych i innych tego typu obiektach. Posiadamy obszerną wiedzę na temat dostępnych technik i detergentów. Zajmujemy się także doczyszczaniem posadzek z resztek farb, zapraw i pyłów po pracach remontowych. Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach Hako, Numatic i Taski.


Polimeryzacja posadzek


Usługa ta polega na nanoszeniu kilku powłok akrylowych na posadzki elastyczne typu PCV. Zapewnia ochronę powierzchni podczas intensywnej eksploatacji oraz estetyczny wygląd z efektem tzw. mokrego lustra. Polimeryzacja posadzek jest procesem rozłożonym w czasie. Składa się z 3 etapów: przygotowania powierzchni, aplikacji powłok i konserwacji. Starannie naniesione polimery nie tylko wpłyną na estetykę podłogi, ale także zabezpieczą przed zarysowaniami, wnikaniem brudu i ślizganiem. Polimeryzację posadzek wykonujemy głównie w biurowcach, placówkach oświaty i służby zdrowia, a także w innych uczęszczanych instytucjach.


Impregnacja posadzek


Nazywamy tak zabezpieczanie posadzek przed uszkodzeniami mechanicznymi i pyleniem. Impregnację przeprowadzamy zwykle na powierzchniach betonowych i kostkach brukowych, zapewniając im dłuższą żywotność i tworząc barierę dla brudu i kurzu. To usługa, którą polecamy szczególnie przestrzeniom o dużym natężeniu ruchu pojazdów mechanicznych i pieszych. W otrzymaniu znakomitego efektu pomaga nam profesjonalny sprzęt renomowanych marek, takich jak Taski, Voigt czy Swish.


Renowacja posadzek


Odnawiamy zniszczone i zabrudzone posadzki, przywracając im dawny blask. Zajmujemy się renowacją różnego typu powierzchni – od betonu, przez wykładziny, aż po lastryko i PCV.


Cennik

Polimeryzacja podłóg - od 7 zł m2