1. Strona główna
  2. Czyszczenie wykładzin i pranie dywanów

Czyszczenie wykładzin i pranie dywanów

Gdy dojdziesz do wniosku, że dywanowi lub wykładzinie w Twoim domu czy firmie daleko do pierwszej świeżości, zadzwoń po nas! Samodzielne próby wyczyszczenia wykładziny z trudnych do usunięcia plam czy przykrych zapachów są czasochłonne i nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Zwłaszcza duże, puszyste dywany i wykładziny o sporym ciężarze bywają problematyczne – nie tylko w praniu, ale i suszeniu. Tradycyjne domowe metody się tu nie sprawdzają. Trzepanie, nie dość, że wymaga włożenia wiele energii, to stanowi zaledwie półśrodek w walce z zanieczyszczeniami. Często pojawia się też problem braku miejsca do realizacji tej czynności.

Profesjonalne czyszczenie wykładzin rozwiąże Twój problem szybko i skutecznie. Zaufaj doświadczonej ekipie, która dysponuje nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim sprzętem umożliwiającym staranne odświeżenie dywanowych włókien.

pranie wykładzin bydgoszcz

Koniec z trudnymi plamami!

Oferujemy Ci pranie wykładzin w celu usunięcia starych i nowych, trudno spieralnych plam. Bez trudu poradzimy sobie z pozostałościami po kawie, czerwonym winie, smarze, tłuszczu, krwi czy wosku. Mamy również coś dla miłośników zwierząt: pozbędziemy się wszechobecnej sierści, głęboko zalegającej w Twoim dywanie czy wykładzinie. Każde z tych zanieczyszczeń jest pożywką dla chorobotwórczych bakterii i grzybów, a także środowiskiem idealnym dla roztoczy. Jeszcze nigdy czyszczenie wykładzin nie było tak proste i skuteczne!

czyszczenie wykładzin i dywanów bydgoszcz

Czyszczenie wykładzin i dywanów metodą ekstrakcyjną

Czyszczenie dywanów metodą ekstrakcyjną, którą stosujemy na co dzień w swojej pracy, polega na rozpyleniu mieszaniny wody i środka czyszczącego tuż nad powierzchnią. Po wniknięciu w tkaninę substancja ta jest odsysana za pomocą specjalnego odkurzacza. Metoda ta pozwala usunąć różnego typu brud, stare zaschnięte plamy oraz wszelkie zanieczyszczenia. Pozostała w tkaninie wilgoć odparowuje z niej samoczynnie w ciągu około 3 godzin. W ramach usługi wykonujemy też impregnowanie dywanu. Po tym czasie nadaje się on w pełni do użytkowania. Stosowane przez nas środki czyszczące są atestowane i w pełni bezpieczne dla domowników oraz zwierząt. Nie wywołują alergii, a ich przyjemny zapach daje poczucie świeżości.

Cenę czyszczenia wykładziny lub dywanu obliczamy z uwzględnieniem ich powierzchni oraz materiału, z którego zostały wykonane

czyszczenie tapicerki meblowej bydgoszcz

Czyszczenie tapicerki meblowej

Czyszczenie tapicerki meblowej to czynność, którą warto powtarzać raz na kilka miesięcy. Podobnie jak usługi czyszczenia wykładzin i prania dywanów, wykonujemy ją, przyjeżdżając pod Twój adres – niezależnie czy chodzi o sprzątanie w firmie, czy też w domu. Pozwala Ci to zaoszczędzić czas oraz wysiłek związany z przewożeniem niełatwych w transporcie mebli.

Jeżeli szukasz kompleksowej usługi czyszczenia, możesz u nas również skorzystać z opcji ozonowania pomieszczeń. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółową ofertę.

Cennik

Pranie wykładzin - od 6 zł/m2

FAQ

Do kogo skierowane są usługi czyszczenia wykładzin, prania dywanów i czyszczenia tapicerki meblowej? Do kogo skierowane są usługi czyszczenia wykładzin, prania dywanów i czyszczenia tapicerki meblowej?

Zarówno do firm, instytucji, jak i osób prywatnych.

Czy mogę zamówić czyszczenie wykładziny lub dywanu poza Bydgoszczą? Czy mogę zamówić czyszczenie wykładziny lub dywanu poza Bydgoszczą?

Tak, oferujemy nie tylko pranie dywanów w Bydgoszczy, ale także dojeżdżamy do Klientów w najbliższych okolicach.

Czy w przypadku czyszczenia wykładziny lub prania dywanu poza Bydgoszczą obowiązują opłaty dodatkowe? Czy w przypadku czyszczenia wykładziny lub prania dywanu poza Bydgoszczą obowiązują opłaty dodatkowe?

Nie, nasi Klienci z okolic Bydgoszczy ponoszą takie same koszty jak w przypadku czyszczenia dywanu lub wykładziny w Bydgoszczy.

Jaką metodą czyścicie dywany i wykładziny? Jaką metodą czyścicie dywany i wykładziny?

Stosujemy metodę ekstrakcyjną, nazywaną inaczej praniem na mokro, polegającą na rozpylaniu nad dywanem lub wykładziną mieszaniny specjalistycznego środka czyszczącego i wody, a następnie jej odessaniu. Do czyszczenia wykładziny lub dywanu używany jest profesjonalny odkurzacz natryskowo-ssący. Metoda ta posiada bardzo dużą skuteczność usuwania plam i zabrudzeń.

Czy oferujecie także zaimpregnowanie dywanu? Czy oferujecie także zaimpregnowanie dywanu?

Tak, w ramach usługi czyszczenia dywanu wykonujemy także jego impregnację.

Po jakim czasie można użytkować dywan lub wykładzinę? Po jakim czasie można użytkować dywan lub wykładzinę?

Czyszczona powierzchnia nadaje się do użytkowania po około 3 godzinach. Jest to czas potrzebny na całkowite odparowanie wilgoci pozostałej w dywanie czy wykładzinie.

Ile kosztuje czyszczenie wykładzin i pranie dywanów? Ile kosztuje czyszczenie wykładzin i pranie dywanów?

Usługa prania dywanów i czyszczenia wykładzin jest wyceniana indywidualnie. Na cenę ma wpływ przede wszystkich wielkość czyszczonej powierzchni (liczba m2) oraz również rodzaj wykładziny/dywanu i materiał, z jakiego został wykonane.

Czy zajmujecie się czyszczeniem tapicerki samochodowej? Czy zajmujecie się czyszczeniem tapicerki samochodowej?

Nie, świadczymy jedynie usługę czyszczenia tapicerki meblowej.