1. Strona główna
  2. Mycie okien i elewacji na wysokości

Mycie okien i elewacji na wysokości

Wysokościowe mycie okien może odbywać za pomocą kilku metod. Najpopularniejsze z nich to technika alpinistyczna, wykorzystanie podnośnika lub mycie szyb z poziomu gruntu. Na wybór konkretnego sposobu ma wpływ przede wszystkim wysokość budynku i budżet klienta. Naszym zleceniodawcom proponujemy usługę najbardziej ekonomiczną i najmniej inwazyjną - czyszczenie szyb i elewacji z wykorzystaniem kijów teleskopowych z poziomu gruntu.


Mycie szyb


Oferujemy fachowe mycie okien i przeszkleń w biurowcach, wieżowcach i obiektach handlowo-usługowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt umożliwiający precyzyjne czyszczenie szyb, framug i fasad. Nie stosujemy technik alpinistycznych, jednak dzięki wykorzystaniu szczotek teleskopowych sięgamy poziomu 26 metrów, nie stwarzając zagrożenia. Ta wysokość odpowiada w przybliżeniu 8-piętrowemu budynkowi.


Mycie fasad


Przeprowadzając wysokościowe mycie elewacji gwarantujemy doskonały efekt wizualny - bez zacieków i smug. W tym celu stosujemy wielokrotnie filtrowaną, demineralizowaną wodę, o większych zdolnościach absorpcji brudu. Dzięki temu możemy zagwarantować nie tylko długotrwały, lśniący efekt, ale także dotarcie w nawet trudno dostępne miejsca. Regularne mycie fasad i przeszkleń to nie tylko kwestia estetyki, ale także komfortu pracy i warunków mieszkalnych. Zanieczyszczone szyby ograniczają przenikanie światła dziennego do wnętrza, zmniejszając widoczność i prowadząc do generowania wyższych rachunków za elektryczność.


Mycie witryn sklepowych


Poza dbaniem o zewnętrzne części budynków zajmujemy się także czyszczeniem przeszkleń wewnątrz obiektów. Szyby wystawowe to elementy o niestandardowych wymiarach, a dotarcie do ich wszystkich zakamarków wymaga czasu i odpowiedniego sprzętu. Dolne partie są szczególnie narażone na zaleganie kurzu i brudu oraz powstawanie tłustych, nieestetycznych śladów po odciskach palców. Mycie witryn sklepowych w wielkopowierzchniowych kompleksach oferujemy w ramach współpracy okazjonalnej i abonamentowej.